0 (216) 345 87 38
Neden Ismarlama Gömlek Tercih Etmelisiniz?

Neden Ismarlama Gömlek Tercih Etmelisiniz? 

 

Kişilerin vücut şekli tıpkı parmak izleri gibi kişiye özeldir. Özellikle kişiye özel dikim gömlek gibi sizi ön plana çıkaran ve duruşunuzu ifade eden bir giyisinin kişinin üstüne göre olması çok önemlidir. 

 

Vücut tipinize göre kişiye özel gömlek

 

Parmak izimiz gibi vücut tipimiz ve ölçülerimiz de bize özel. Yıllardır kişiye özel ısmarlama gömlek hizmeti verdiğimizden dolayı birçok vücut tipine özel çalışma şansımız oldu. Örnek vermemiz gerekirse; kimi müşterilerimizin göbek bölgesi göğüs bölgesine göre farklı olabiliyor ya da kollar vücuda göre uzun olabiliyor. Bu yüzden hazır dikim gömlekler birçok kişiye kol boyu, manşet, yaka ya da göbek kısmından bol yada dar gelebiliyor. 45 yıllık tecrübemiz ile vücut tipinize göre ısmarlama gömlek dikerek tam size göre çalışıyoruz. 

 

İsimli Ismarlama gömlek sizi ayrıcalıklı kılar

 

Öncelikle kişiye özel dikim ısmarlama gömleklerin sizin bedeninize özel kumaşlarla hazırlanıyor olması duruş olarak sizi bir adım öteye taşıyacaktır. Ismarlama gömleğinizin yakasına ya da manşetine isminizin baş harflerini işleterek kendinizi daha ayrıcalıklı hissedebilirsiniz. Girdiğiniz bir çok ortamda gömleğinizin işlemleleri sizi daha özel gösterecektir.

 

Kimler özel dikim gömlek tercih eder?

 

İlk intiba çok önemlidir. Özellikte toplum önünde bulunan bir çok kişi kıyafet seçimine özen göstermektedir. 45 yıllık hizmet süremizde birçok iş insanına, milletvekiline, sporcuya, akademisyene, sanatçıya ve siyasetçiye hizmet verdik. 

 

Kadınlara özel bluz, gömlek ve etek 

 

Kişiye özel dikim gömlek sadece erkeklerin değil kadınların da tercihi. Kadınlara özel hazırlanan bluzları bir çok iş insanı, akademisyen, doktor, sanatçı ve giyimine özen gösteren kadınlar tercih ediyor. Kadınlar özellikle desenli ve ipek kumaşlardan zerafetlerine zerafet katacak modeller seçiyor. Kimi zaman belinden kuşaklı kimi zaman fularlı kişiye özel gömlek hazırlamaktayız. Değerli kadın müşterilerimiz tarafından seçilmiş kumaşlardan hazırlanan bluzların kumaşlarından dikilen etekler ile harika kombinler hazırlamaktayız. Ismarlama gömlek tercih etmeyen kadınlar için ceket içine özel yakasız ve kolsuz bluzlar hazırlıyoruz.

 

Ismarlama gömlek dayanıklıdır

 

Size özel dikilen ısmarlama gömlek özel dikiş tekniği, kaliteli kumaş ve sağlam iplik ile gömleğinizi uzun yıllar giyebilirsiniz. Yakası ya da manşeti eskiyen gömleğinizi tamir edebilir ve ısmarlama gömleğinizi tekrar tekrar giymeye devam edebilirsiniz.

 

Sağlıklı pamuklu kumaştan kişiye özel ısmarlama gömlek

 

Bir çok hazır giyim markası ne yazık ki naylon karışımlı kumaşlardan ya da kalite oranı düşük pamuklu kumaşlarla çalışıyorlar. Bizler Mısır pamuğundan dokuma özel kumaşlar ile çalışmaktayız. Naylon ve polyester karışımlı gömlekler öncelikle nefes almadığı için cildinize için sağlıksızdır. Kişiye rahatlık hissi vermediği için ise stres kaynağıdır. Ayıca bu tarz kumaşlarla yapılmış gömlekler ısmarlama gömleğe göre teri emmez ve kötü kokuya sebebiyet verir. 

 

Kişiye özel gömlek sezonluk toplu dikim 

 

Yıllardır müşterilerimize gerek iş hayatları gerek özel hayatları için kişiye özel gömlek dikiyoruz. Yoğun iş temposu olan bir çok kişi tek seferde uzun dönemlik sipariş verebilir. Beyaz ve yakası işli ısmarlama gömlek ile işe gidebilir, haftasonu için daha spor kesim ısmarlama gömlek giyebilirsiniz. Kişiye özel dikim gömlek hizmeti tamamen kişinin zevkine, bedenine ve yaşam şekline göre tasarlanır.

 

Ofisinizde ölçünüzü alıyor özel dikim gömlek için kumaş seçimi yapıyoruz

 

Birçok müşterimiz yoğun çalışan kişilerden oluşuyor. Müşterilerimizi diledikleri yer ofislerinde, evlerinde ya da bulunduğu herhangi bir mekanda ziyaret edebilir, ölçüsünü alarak kumaş kartelasından kumaş seçimi yapabiliriz.

 

Yurt dışına ve şehir dışına kişiye özel ısmarlama gömlek

 

Avrupa ve Amerika'dan bir çok iş insanı müşterimiz Türkiye ziyaretlerinde siparişlerini veriyor ve en kısa zamanda müşterilerimizin ısmarlama gömleklerini dönüşlerine özel hazırlıyoruz. Kimi müşterilerimiz kiloları değişmediyse eğer telefon üzerinden kumaş ve desen seçiyor ve kişiye özel gömleklerini hazırlayıp kargo ile gönderiyoruz.

 

Ismarlama gömlekte hayal gücü sınırsız

 

Kumaş seçimi ve model seçimi tamamen kişinin zevkine göre olabilir. İpek, keten ve pamuk kumaşlar gibi bir çok umaş seçeneği ile spor kesim gömlek, hakim yaka gömlek, fit, damatlık gömlek, smokin gömlek, klasik gömlek hazırlayabiliriz. 

 

Sevdiklerinize en özel hediye yakası işlemeli ısmarlama gömlek

 

Bir çok kadın eşlerine, sevgililerine, babalarına ve nişanlılarına kişiye özel dikim hediye etmektedir. Kişiye özel hazırlanan gömleklerin yakasına işlenen ismin baş harfleri kişileri mutlu ve ayrıcalıklı hissetmekdir. Kişiye özel hazırlanan gömlekler özellikle Sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü ve düğün gibi özel günler için tercih ediliyor. Ayrıca bir çok şirket üst düzey yöneticilerine, bayilerine ve iş ortaklarına kişiye özel ısmarlama gömlek hediye etmektedir.


 

İletişim Bilgileri
ADRES
Osmanağa Mah. Şemsitap Sok. Sefa İş Merkezi No:9 D:8
Kadıköy / İstanbul
TELEFON
0 (216) 345 87 38
0 (534) 301 55 20
Fotoğraf Galerisi
 • Size Özel Ismarlama Gömlek
 • İbrahim Çepik Gömlek Bluz Moda Evi
 • İbrahim Çepik Gömlek Bluz Moda Evi
 • İbrahim Çepik Gömlek Bluz Moda Evi
 • İbrahim Çepik Gömlek Bluz Moda Evi
 • İbrahim Çepik Gömlek Bluz Moda Evi
 • İbrahim Çepik Gömlek Bluz Moda Evi
 • İbrahim Çepik Gömlek Bluz Moda Evi
Çalışma Saatleri
 • PAZARTESİ 09:00 - 19:00
 • SALI 09:00 - 19:00
 • ÇARŞAMBA 09:00 - 19:00
 • PERŞEMBE 09:00 - 19:00
 • CUMA 09:00 - 19:00
 • CUMARTESİ 09:00 - 19:00
 • PAZAR Kapalı